• Ana Sayfa
 • Genel
 • Haber
 • Spor
 • Müzik
 • Çocuk
 • Dini
 • Sinema
 • Yerel
 • Belgesel
 • Yabancı

Canlı Televizyon izleme

digi canlı tv izle
21.Yüzyıla gelindiğinde internetin ne kadar çok ceşitli olarak kullanıldığı zamanla anlaşılmaya devam ediyor.
Canlı TV, Kanallarını webten iztediğimiz her yerde kolaylıkla ve yüksek kalite yayınlarla izlenebilindiğine şahit oluyoruz.

Canlı TV izle, Siteleri gün gectikce kendilerini yenileyerek ve hd yayınları ile ziyaretçileri veya takipcilerine yenilikler sunmaktadırlar.
Digitvizle olarak her takipcinin rahatlıkla kanallara ulaşmalarına olanak sağlamak için çok değişik bir tasarım ile takipçilerinin karşısına cıkmış durumdalar ve ziyaretçilerini bekliyorlar.

Her kullanıcı internetten tv izle mek için her girdikleri sitede yayın yüksek kalite olarak calışdığını germek ister bunun tersi olduğu durumlarda her zaman oluyor mesela popüler bir dizinin yeni bölümünü izlemek için tam yoğunluk anlarında tv izleme web sitesine giriş yaptınız ama yayın ya donuyor yada hiç acılmıyor.

Tv izleme ile ilgili kurulan serverler aşırı yoğunluğu kaldıramamaktadırlar.
Bu sorunu en aza indirebilmek için düşük kalite yayın yapamaya calışan çok sayıda televizyon kanalıda bulunmaktadır.

Bazı yeni kurulan tv izleme platformalrıda bu konuda çok ilerlediklerini idda etsede biliyoruz bu sorun şuanki sistemlerde mumkün görünmemektedir.
Canlı yayın tv zlemek için günümüzde yoğunluk anlarında illaki kesinti olabilmektedir. çok sayıda tv izleme sitesi görürüz hatta yüzlerce binlerce tv izleme ile ilgili web siteleri vardır bunların üç veya beş site gercek olarak kullanıcısına hizmet vermek mandığı ile kurulmuş internet canlı tv izleme siteleridir.

Sorsan herkes bu işin profosörüyüm der ama kanalların yayınlarını nerden alıyonda sitende yayınlıyorsun diye sorsanız yüzleri kızarır her site yayın alır sağdan soldan ama bir kısmıda var hiç bir emek harcamadan başka tv sitesinin tamamen yayınlarını kendi sitesine entekre eder ve daha kaliteli seo yaparak üst sıralara cıkar ve ben bu işin kralıyım havası atar bu durum herkes için büyük sıkıntı olsada işin kaynağında google olduğu için yapacak bir şeyde kalmıyor.

Google'nin seo olarak dilinden anlayan köşelik olduğu bir dönemden gecmekteyiz google seo yapanlara her ne kadar savaş acmış olsada bunu başarmış gibi görünmüyor hatta eskiye göre daha götü bir durumla karşı karşıya kalan binlerce web sitesi vardır.
Sosyal Siteler :

0 yorum:

Yorum Yaz..

Kanal Listesi

 trt 1 izle star tv izle atv izle show tv izle fox tv izle stv izle kanal 7 izle tv 2 izle tv8 izle fog tv izle flash tv izle beyaz tv izle kanaltürk tv izle kanal a izle trt hd izle cine5 izle ntv izle tgrt haber tv izle S. Haber izle cnntürk izle 24 tv izle a haber izle habertürk tv izle trt haber izle bloomberg ht izle ntvspor izle trt spor izle sports tv izle fb tv izle gs tv izle bjk tv izle tjk tv izle minika go izle minika çocuk tv izle yumurcak tv izle trtçocuk izle karamel tv izle planetçocuk izle kral tv izle kral pop izle dream tv izle trt müzik izle powertürk tv izle NR1 tv izle
 
Copyright 2011 - 2013 - Her Hakkı Saklıdır
Sitemiz En Güzel Yandex Browser Opera Frefox ile Görüntülenmektedir.
UYARI !
Sitemizdeki tüm yayınlardan yayının sahibi kanallar sorumludur.
Canlı Tv yayınlarının ve logolarının tüm hakları ilgili tv kanallarına aittir.