PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29uaGFiZXIubmV0L2ZpcmVwbGF5ZXIvdmlkZW8vNjQyZTkyZWZiNzk0MjE3MzQ4ODFiNTNlMWUxYjE4YjYiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Options
  • Option 1

    TR

    HD

    WATCH ONLINE
backdrop

Ulusal Kanal

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
HD46 views

Ulusal Tv Seviyeli Ve Kaliteli

 

Ulusal TV yani Ulusal Kanal, ülkemizin önde gelen haber kanallarından biridir. Seviyeli ve ilkeli bir yayın anlayışı ile kurulduğu tarih olan 2000 yılından bu yana yayınlarına devam etmektedir. Kanalın artık kemikleşmiş bir izleyici kitlesi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Kanalın merkezi, Beyoğlu İstanbul’da bulunmaktadır.

 

Kanalın izlenebilirlik kapasitesi hayli geniştir. Kablolu yayın ağları üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca uydu sistemi ile normal anten yayınlarından da izlemek mümkündür. Bir diğer seçenek ise internet seçeneği olup, ulusal TV izle imkânlarından izlemek mümkündür.

 

Kanal Hakkında Genel Bilgiler

 

Ulusal kanal 2000 yılından bu yana yayınlarına aynı çizgide devam etmektedir. Sahibi Yalçın Büyükdağlı olup, şirket Yeditepe İletişim Hizmetleri A.Ş’dir. Genel yayın yönetmenliğini ise Hulki Cevizoğlu yapmaktadır. Türkçe dilinde, ulusal bazda tüm ülkeye yayın yapılmaktadır.

 

Kanalın Yayın Akışı ve Programlar

 

Ulusal kanal bir haber kanalıdır. Haber yayınları sıkça ve belirli aralıklarla yapılmaktadır. 07.00 ile 23.00 saatleri arasında yayın yapılmaktadır. Günaydın Türkiye programı ile sabah haberleri verilmektedir. Ekopolitik programı daha çok ekonomi ağırlıklıdır. Televizyon Gazetesi programında gazetelerin günlük yayınları okunmaktadır. Gün Ortası ile öğlen haberleri verilmektedir.

 

Saplık programı Hilal’le Sağlıklı Yaşa, Kerbela ve Muharrem, Ne Yapmalı? Başkent Kulisi, Anında Gazete, Bilim ve Toplum, Sanat Hayatı, Veryansın, Alternatif, Sendikacılık Okulu gibi farklı içerikleri olan programları sevkle izleyebilirsiniz. Hayatın ve ülkenin nabzını tutan bir kanaldır Ulusal TV.

 

Ulusal TV İnternet Üzerinden İzlenebilir

 

           Ulusal TV seyret seçeneğinden yararlanarak, internet üzerinden istenilen her zaman yayınları izlemek mümkündür. Bunun için canlı TV izle sitelerinden yararlanmak gerekmektedir. Ulusal TV canlı izle yazarak arama butonundan sitelere ulaşmak mümkündür. Kesintisiz olarak, yüksek ses ve görüntü kalitesi ile yayın alt yapısı olan sitelerden, TV ekranı tadında yayınları izleyebilirsiniz.

 

Yalnızda Ulusal TV değil, aynı zamanda diğer kanalları da izlemek mümkündür. Üstelik sitelerin mobil indirme seçenekleri de bulunmaktadır. Birkaç dakika içinde, site indirilerek, kişilerin istedikleri her zaman TV kanallarını canlı izlemeleri olanağı bulunmaktadır. Bu şekilde, bir ekrana bağlanmak zorunluluğu da kalmayacaktır. İnternet üzerinden TV izlemek her zaman pratiktir.

Genre: Haber

Tags: , , , , ,

Benzer Kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir