PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29uaGFiZXIubmV0L2ZpcmVwbGF5ZXIvdmlkZW8vYTY4NGVjZWVlNzZmYzUyMjc3MzI4NmE4OTViYzg0MzYiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Options
  • Option 1

    TR

    HD

    WATCH ONLINE
backdrop

TRT Çocuk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
HD37 views

Trt Çocuk Keyfi

 

Sadece gençlere veya çocuklarının gelişimine etkili olan programlarıyla değil aynı zamanda kişisel gelişmeye de fazlasıyla önem program sizler ve çocuklarınız için fazlasıyla yarar sağlayacaktır. Eğlenceli konularıyla birlikte televizyon ekranından ayrılmak istemeyeceğiniz programlarıyla birlikte Türk gelenek ve göreneklerini çocuğunuza yansıtacaktır.

 

Vazgeçilmez Pepee

 

Çocukların vazgeçilmezi halini gelen ve başından geçen komik, maceralı hikâyelerin anlatıldığı Pepee çizgi filminde çocuklar hem eğleniyorlar hem de pepee ile birlikte sorunlarla karşılaştıklarında ne yapmaları gerektiğini biliyorlar. Sadece çocuklar için değil özellikle annelerinde keyifle izlediği pepee programı eğlenceli şarkılarıyla çocuğunuzun hem kelimeleri rahatlıkla kavramasına ve öğrenmesine yardımcı olacaktır.

 

Masal Kitabı

 

Masal kitabı adlı programla birlikte daha önce duymadığımız, unuttuğumuz eski ninelerden dinlediğimiz o ders verici nitelikte masalların anlatıldığı programda çocuğunuz masalsız kalmayacak ve en ilginç masalları seyredebilme imkânı bulacaktır. Masallar ile farklı diyarlara gidecek ve hem kendi hem de çocuğunuzun hayal dünyasını genişleteceksiniz. Akşam kuşağında yayınlanan programla trt çocuk izle ile çocuğunuz masal dinleyerek uyuma imkânı elde etmiş olacaksınız.

 

Sabah Kuşağı

 

Sabah saatlerinde çocuğunuz uyandığı dakikalar zihninin en açık olduğu saatlerdir. Bu saatler hem onu meşgul edecek hem de eğlenerek öğrenmesini sağlayacak programlarla ihtiyaç duymaktadır. Bu açıdan trt çocuk seyret sayesinde öğrenmede hızlanacak, kişisel gelişimlerinde faydalı olacak yayın akışıyla sizlere rahatlıklar sağlayacaktır.

 

Animasyon filmleri ve unutulmazların yaşandığı ve hepimizde yer etmeyi başarmış arı maya heidi gibi çizgi filmlerin yayınlandığı trt çocuk canlı izle sizi de ekrana kilitleyecek ve geçmiş anılarınızı, çocukluğunuza dönmeyi sağlayacaktır. Hangimiz vikingler çizgi filmdeki dahi fikirlere kapılmadık veya heidi gibi çayırlarda koşmayı hayal etmedik ki. Çocuğunuz da bu anıları birlikte yaşayacak ve onunla birlikte kendinizi ekrandan alamayacaksınız

Sadece yabancı çizgi filmlerin değil aynı zamanda yerli animasyonlarında bulunduğu trt çocuk kanalında, Türkiye’de ilk defa başlayan çizgi film sektörünün de öncüsü olma durumundadır.

 

Sizler de hem bu kültürün bir parçası olacak hem de çocuklarınıza Türk kültürünü tanıtabilme şansı elde edeceksiniz. Keloğlan masalları, İstanbul’un Muhafızları gibi programlarıyla hem tarihi hem de geleneksel ahlakımızın nasıl olması gerektiği yönünde izler taşıyan programlar çocuğunuz için büyük önem arz etmektedir.

 

Genre: Çocuk

Tags: , , , ,

Benzer Kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir