PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL2Nkbi5qd3BsYXllci5jb20vcGxheWVycy9lYkR2SjhSVC1lQ2d4a29YTy5odG1sIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
Options
  • Option 1
    WATCH ONLINE
backdrop

Skytürk 360

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
234 views

Güne Neşeli Başlayanların Kanalı 360 Tv

360 TV ilk olarak yayın hayatına, SKYTürk TV adıyla başlangıç yapmıştır. SKYTürk TV olarak yayına devam eden kanal genellikle haber kanalı olarak ekranlardaki yerini almıştır. Aralık 2014 tarihinde ise ismini ve içeriğini tamamen değiştiren kanal, 360 TV olarak daha eğlenceli ve gündem dolu bir içeriğe sahip olmuştur.

360 TV’nin yeni yayına açılmasıyla beraber genel yayın yönetmenliği koltuğuna İlkin Kavukçu oturmuştur. 360 TV yayın hayatına artık hem haber yayınları ile hem de gündemle ilgili eğlence yayınlarıyla devam etmektedir. Aile yapısına uygun olarak yayınlanan farklı programlar sayesinde 360 TV şimdiden eğlence kanalları arasına adını yazdırmıştır.

360 TV YAYIN AKIŞI VE KALİTESİ

360 tv canlı izlemek için televizyon ekranlarını ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden kaliteli görüntüye sahip olarak izlemek isterseniz kanalın web sitesine gelerek 360 tv izle seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır. 7/24 yayın yapan kanalda izleyemediğiniz programların tekrarları da gece saatlerinde yayın akışına göre yayınlanmaktadır.

360 tv canlı izle seçeneklerini kullanarak yayın yapan kanalın son derece eğlenceli programlarını görebilirsiniz. Özellikle 360 TV yayın hayatına yeni isimle başlamakla beraber yayın akışının kalitesini de değiştirmiştir. Haber programları başta olmak üzere eğlenceli yayınları da bünyesinde barındıran kanal, kaliteli yayına ve içeriğe önem vermektedir.

Kanalda sabah saatlerinden başlayarak yayın akışına göre çizgi film, dizi, film ve eğlence programları bulmak mümkündür. Bunun yanı sıra farklı sohbet ve haber programlarını da kanal içeriklerinde görebilirsiniz.

360 Tv Çok Yönlü Ve Eğlenceli Bir Kanal

360 TV yayın hayatına, ilk olarak, SKYTürk TV ismiyle başlamıştır. Bu ismiyle, tematik kanal olarak, haber kanalı şeklinde yayınlarını sürdürmüştür. Belirli bir süre haber yayınlarına devam eden kanal, Aralık 2014 tarihinden bu yana ise hem isim, hem de içerik değiştirerek 360 TV adı altında, yaşam ve eğlence kanalı olarak yayınlarına devam etmektedir.

Kanal künye bilgileri:

360 TV’nin genel yayın yönetmenliğini İlkin Kavukçu yapmaktadır. Genel yayın yönetmeni ise Cengiz Özdemir’dir. Günümüzde kanal bünyesinde, hem haber yayınları yapılmakta olup, bunun yanında, aile yapısına uygun birçok program da yapılmaktadır. Kanal temsilcisi şirket Atlas Yayıncılık Ticaret A.Ş. dir. ve sahibi ise Çukurova Holding’dir. Türkçe dilinde ve tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır. Kanalın merkezi İkitelli, İstanbul’da bulunmakta olup, ülkemizin bazı şehirlerinde temsilcilikleri bulunmaktadır.

Yayın Akışı Hakkında:

360 TV’nin birçok alanda, gayet renkli olarak program akışı olduğunu söylemek mümkündür. Kanalın geçmişinden gelen haber yayınları ve haber programlarının aynı kalitede ama daha seçici olarak devam ettiğinden emin olabilirsiniz. Bunun yanında, her yaştan tv izleyicisine yönelik yayınlar yapılmaktadır. Çizgi film, dizi, film gösterimleri, eğlence programları, belgesel, sohbet programları, gezi programları gibi birçok farklı içerikte yayını izleyebilirsiniz. Kanalı Türksat üzerinden, kablolu tv yayınlarından, uydu aracı ile Digitürk üzerinden izlemek mümkündür.

360 TV Sitemizden 7/24 izlenebilir:

Canlı tv izle sitemizden, 360 tv izle seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Her yaştan tv izleyicisine yönelik hizmetlerimiz bulunmakta olup, aynı zamanda izlemelerimiz tamamen ücretsizdir. Ayrıca kesintisiz ve hd yayın yapıyoruz. 360 tv canlı izle seçeneklerimiz sitemizde üstün bir izleme kalitesi ile sizleri bekliyor. Günün her saati yayınları, isterseniz mobil olarak, isterseniz sabit bir bilgisayardan izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, 360 tv seyret yazmak ve sitemizden ekranı açmak.

Aile yapısına uygun, şiddet gibi istenmeyen görüntülerin çok az olduğu yayınların olduğunu ekleyelim. Ailecek sitemizin karşısına geçip kanalın yayınlarınız izlemeniz mümkün. Ulusal yayın yapan kanal 360 TV yanında, birçok ulusal ve yerel kanal da sitemizde sizleri bekliyor. Bunun gibi, başka kanalları da elbette hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Genre: Haber

Tags: , , , , , ,

Benzer Kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir