PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy5kYWlseW1vdGlvbi5jb20vZW1iZWQvdmlkZW8veDIxb28xMD9hdXRvcGxheT0xIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
Options
  • Option 1

    TR

    HD

    WATCH ONLINE
backdrop

FB TV

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
HD111 views

Taraflı Ama Tarafsız

Fenerbahçe televizyon kanalı yayın akışına başladığı günden beri izlediği politikayı değiştirmeyerek dürüst yayıncılık hayatına devam etmektedir. Fenerbahçe spor kulübünün resmi yayıncı kuruluşu olmasına karşın onurlu ve dik duran bir yayıncılık anlayışı ile objektif şekilde yaptıkları spor programları, eleştiriler ve röportajlar ile bildikleri çizgide yollarına devam ettikleri her gün izleyicilere tekrar göstermektedirler. Spor kanalları arasında taraflı olduğu ve bir spor kulübüne ait özel bir mülkiyet olduğu halde bütün spor dallarında ki cesur yayınları ile takdir toplamayı başarmıştır.

Genel İçerik

İlk amacı ait olduğu kulübün basın konusunda ki bütün ihtiyaçlarını karşılamak olan kanal daha sonraları izleyici sayısı arttıkça programlara, reklamlara, özel röportajlara ve basın toplantılarına kadar hemen her alanda kulübüne ait bütün bilgileri halka sunmayı başarmış bir kanaldır. Taraftarın bilgilendirilmesinde önemli rol oynayan ve kulüp ile ilgili bütün haberlerin neredeyse ilk kaynağı konumuna gelen kanal zaman ile de izleyicilerinin ihtiyaçlarına karşılık gelişmesini sürdürmeyi başarmıştır. Bu süreçte de gelişen teknoloji ile HD (High Definition) yayına yani yüksek çözünürlükle yayına geçerek kullanıcılarına daha iyi bir seyir keyfi sunmayı başarmıştır.

İzlemek İçin Gerekenler

Kanalı izleyebilmek için herhangi bir platforma ekstra ücret ödemenize kesinlikle gerek yoktur. Yayın hayatına ücretsiz bir şekilde Turksat 4A uydusu üzerinden devam eden kanal farklı yöntemler ile de kullanıcısıyla buluşmaktadır. Kanala ait internet sitesinden Fenerbahçe TV canlı izle seçeneği ile web üzerinden dilediğiniz an izleyebilirsiniz. Aynı zamanda bütün platformlarda yer alan fb tv izle ve gündeme dair spor haberlerinden haberdar olma fırsatını kaçırmayın.

Yayıncılık Politikası Dünya Standartlarında

İzleyicilerine yüksek çözünürlüklü yayın hizmetini ülkemizde ilk kullanan spor kulübü kanalı olan fb tv seyret ve farkı kendi gözlerinle gör dercesine kullanıcılarına sunduğu hizmetleri gözler önüne sermekten hiç geri durmamıştır. Dünya standartlarına sahip bir kadro ve yayıncılık anlayışı ile ülkemizde örnek bir kanal olarak yayın hayatına devam eden FB TV taraflı ve tarafsız birçok insanın takip ettiği ve spor haberlerinden sürekli olarak güncel bilgi alabildiği bir kanal olarak şimdide çok büyük başarılara imza atmıştır.

Genre: Spor

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir