PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL29uaGFiZXIubmV0L2ZpcmVwbGF5ZXIvdmlkZW8vNzJiMzJhMWY3NTRiYTFjMDliMzY5NWUwY2I2Y2RlN2YiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
Options
  • Option 1

    TR

    HD

    WATCH ONLINE
backdrop

CNN TÜRK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
HD123 views

Cnntürk Canlı İzle

 

Dünyanın en önemli haber kanalı olan CNN, uzun yıllardır Türkçe versiyonu ile de Türkiye’de yer alıyor. Genelde bu ülkenin siyasi ve ekonomik güncel bilgileri izleyicisine sunan kanal, aynı zamanda dünya çapından farklı haberleri de en hızlı şekilde ekrana yansıtmaktadır.

 

Özellikle söz konusu haber kanalları olduğu zaman sürekli olarak farklı bilgiler ekrana taşınır. Bu sebepten dolayı internet bu kanallara en hızlı şekilde her yerden girebilmek için büyük öneme sahiptir. Profesyonel bir anlayış ile güçlü alt yapı üzerinden hizmet sağlayan bu site üzerinden, cnntürk canlı keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

 

HD Kalite ile Cnntürk Keyfi

 

Dünya çapında ve Türkiye’de yaşanan olaylardan haberdar olmak için, cnntürk izle fırsatını bu site aracılığıyla değerlendirmeniz mümkün. Siyasi ve ekonomik haberlerin yanı sıra spor, kültür sanat, sağlık ve daha birçok değişik konu hakkında birbirinden değerli programlar günün 24 saati boyunca sunuluyor. Evden ya da iş yerleri ile dışarıda bulunan herhangi bir noktada kolaylıkla siteye bağlanabilir ve doğrudan kanala geçiş yapabilirsiniz.

 

Ücretsiz Bağlantı Keyfi

 

Herhangi bir ücret ödemeden ve hiçbir üyelik gerçekleştirmeden doğrudan tek tuş üzerinden cnntürk canlı izle keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik full HD kalitesi ile net çözünürlük altında gözleriniz yorulmadan bu büyük haber kanalını izlemeniz mümkün. Akıllı telefon ya da farklı tablet ve bilgisayar üzerinden, güçlü altyapı bağlantısı ile kesintisiz olarak giriş sağlayabilirsiniz.

Cnn Türk Canlı Yayın

Televizyon kanallarının 90’lı yıllarda art arda kurulmasından sonra kanalların farklı uzmanlık alanlarında yayın yapan kanallar da kurulmaya başladı. Bunlardan en çok öne çıkan CNNTürk bir haber kanalı olarak kurulduğunda tarih, 11 Ekim 1999’du. Bu haber kanalı, Türkiye’den bir yayın kuruluşuyla yabancı bir medya kuruluşunun ortak olarak kurduğu ilk televizyon kanalıydı.

CNNTürk 24 saat Türkçe haber yayını yapan bir kanal olarak izleyici gözünde popülerlik kazandı. Gündemi yakalayan yayınları, çarpıcı analizleriyle ve ülkenin nabzını tutan tartışma programlarıyla kendisine oldukça özel bir yer edinmeyi başardı. Her yerde cnn Türk canlı izleme avantajı sayesinde ülke gündeminden uzak kalmak istemeyenler, bulundukları her yerde internet ortamından izleyebilmektedir.

Cnn Türk Gündemi Belirleyen Haber Kanalı

Gündemi belirleyen başarılı programları her daim büyük ses getirmekte ve ilgiyle takip edilmektedir. Şirin Payzın’la Ne Oluyor? adlı programda sokakta, sporda, sanatta ,siyasette, ne oluyor? diye soruyor. Tanınmış ekran yüzlerini bir araya getirerek konuların enine boyuna tartışılmasını sağlıyor.

Ahmet Hakan’la, Tarafsız Bölge programında ise, gündemin hararetli konuları tartışılıyor.

Ahu Özyurt’un sunduğu Türkiye’nin Gündemi, programı da CNNTürk kanalının en fazla takip edilen programları arasındadır. Gündemden uzak kalmak istemeyen herkes, Cnn Türk izle opsiyonuyla internetten izlemektedir.

Hande Fırat, Gecenin Görüşü adlı programıyla, geceye konuklarıyla beraber noktayı koyarken, yeni güne sorular bırakmayı ihmal etmiyorlar.

Hafta sonları, CNN Türk, kaliteli yayın anlayışını ve haber kanalı ciddiyetini muhafaza ederek Hakan Çelik’in sunduğu Hafta Sonu programına yer veriyor.

CNN Türk kanalının sıra dışı ve ufuk açıcı programcıları arasında Cem Seymen’in hazırlayıp sunduğu Başka Bir Dünya Mümkün ve Güven İslamoğlu ile Yeşil Doğa adlı programda bu kanalın ekran klasikleri arasındaki yerlerini almışlardır.

Cnn Türk İzle

Neredeyse her programı televizyon klasiği olan ve her ekran yüzü bu kanalla özdeşleşen bu kanal çizgisinden sapmadan 19 senedir yayın hayatını sürdürüyor. İster spor, ister siyaset olsun, ister sanat olsun ve ister Türkiye’de, ister yurt dışında olsun önemli bir gelişme olduğunda gözler mutlaka CNN Türk kanalına çevriliyor.

Sabahtan akşama dek dolu içeriklerle izleyicilere ülkemizden ve dünyadan haberleri aktaran, Cnn türk canlı yayın bağlantıları ile haberi kaynağından aktarmaktadır. Kafede, sokakta, vapurda, otobüste, ülkenin ve dünyanın sıcak gündeminden uzak kalmamak için akıllı telefon yeterli. İnternet üzerinden CNN Türk yayınını takip etmek mümkün. Karasal yayından, digital yayına geçen televizyon teknolojisi, şimdilerde cep telefonundan izlenebilmektedir.

Genre: Haber

Tags: , , , , ,

Benzer Kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir