PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSIvL3d3dy5kYWlseW1vdGlvbi5jb20vZW1iZWQvdmlkZW8veDRrb3BmcT9hdXRvcGxheT0xIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
Options
  • Option 1

    TR

    HD

    WATCH ONLINE
backdrop

Beyaz TV

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
HD102 views

Beyaz Tv
Her konuda kaliteli program ve diziler sunan beyaz TV, aynı zamanda ülkenin en güncel haberlerini de yine son derece kaliteli programlar içerisinde izleyicine aktarmaktadır. Bir yandan bilgilendirici bir diğer yandan da eğlenceli programlar ile birçok insanı ekrana bağlamaktadır. ‘Beyaz Ana Haber’ ile sabahın en erken saatinde izleyicisine ülke gündeminin siyasi ya da diğer her türlü sıcak gelişmelerini ekrana yansıtan beyaz TV, bir diğer yandan ise eş zamanlı olarak ülkedeki başka birçok farklı ve önemli gelişmeleri de yine bu kaliteli programda ekrana getirmektedir.
Ayrıca sabahları banttan yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli program ile de magazin dünyasında olup biten her türlü olay ve ayrıca detay gündeme taşınmakta ve en ince ayrıntısına kadar tartışılmaktadır. Ayrıca banttan olarak yayınlanan ‘Hayatta Her şey Var’ isimli son derece renkli ve bilgilendirici program ile bir yandan günlük burç yorumlarını takip eden kişiler adına keyifli bir program olurken aynı zamanda sağlık konusunda bilinmesi gereken birçok şey bu alanda uzman doktorların bilgisi ve yorumlaması ile ekrana gelmektedir.
Eğlenceli ve Kaliteli Programlar
Bunun yanı sıra öğleden sonraları yayınlanan ‘Biz Bunu Beğendik’ adlı program ile de son derece eğlenceli bir zaman geçirmek adına en doğru tercihlerden biridir. Program içerisinde sosyal medya fenomenleri arka arkaya getirilmekte ve internette en çok izlenen videolar izleyici ile buluşturulmaktadır. Bu sayede kaçan birçok keyifli internet videosu ekranlara gelmektedir. Bütün bu kaliteli ve zevkli programları izlemek için ise her nerede olunur ise olunsun önem yok, beyaz tv izle adı altında internet aracılığı sayesinde kaliteli bir görüntü eşliğinde izlenilebilir.
Aynı zamanda akşamları canlı yayın ile ekrana gelen ‘Beyaz Ana Haber’ isimli program ile de tüm gün hem siyasette yaşanan birçok farklı ve sıcak gelişme ekrana gelirken, bir diğer yandan ise ülkede başka tüm önemli ve haber niteliği taşıyan konular ekrana gelmektedir. Haberlerden sonra ise birbirinden kaliteli ve keyifli yabancı ya da Türk filmleri arka arkaya gelmekte ve izleyiciye eğlenceli dakikalar yaratılmaktadır. Bununla birlikte üstelik bu durum hafta için her gün yapılmakta ve sürekli olarak birbirinden değişik filmler ekrana gelmektedir.
Diğer Birçok Alanda Programlar
Aynı zamanda spor alanında da bilgilendirici ve eğlenceli programlar da yapılmaktadır. ‘Derin Futbol’ isimli spor program sayesinde konuk yorumcular ile yapılan bu keyifli program içerisinde hafta sonu oynanan tüm lig maçlarının analizleri yapılmakta ve yaşanan önemli olaylar tartışılmaktadır. Tüm bunların haricinde aktüel konular, yaşam ya da iş dünyası ve sağlık ile ilgili daha birçok farklı programlar da hafta için ve hafta sonu farklı günlerde ekranlara gelmektedir. Bir hafta boyunca birbirinden kaliteli programlar ya da haberleri izlemek adına beyaz tv canlı yayın ile internet aracılığı ile de HD kalitesi ile evden ya da başka her yerden takip edilebilir.

Genre: Ulusal

Tags: , , , , , , , ,

Benzer Kanallar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir