Ads 468x60px

kanallar

Kanal Kategorisi

  • Ulusal Kanallar (30)
  • Haber Kanalları (15)
  • Dini Kanallar (14)
  • Yerel Kanallar (13)
  • Müzik Kanalları (10)
  • Radyo Kanalları (7)
  • Belgesel Kanalları (5)
  • Yabancı Kanallar (3)

Sponsor Reklamlar

Yeni Yayınlar

Powered by Blogger.

Popüler Yayınlar

Featured Posts

3 Eylül 2012 Pazartesi

Sudan Bıkmış Balıklar 8.Bölüm Özeti

Selim’in gidişi, Zeynep ve Selim aşkının sonu mu olacak?

Selim'in gördüğü manzara onun için tam bir yıkım olur. Kerem'den sonra Zeynep'in de ona yalan söylemesi, Selim'i sonunu hatırlayamadığı bir geceye sürükler. Zeynep ise gecenin karanlığında Selim'i kaybetmiştir. Tolga'nın dönüşüyle hayatı kâbusa dönen Gökçe ise, Tolga'dan kurtulmanın çok da kolay olmayacağını fark eder. Tolga ise Gökçe'ye yaşattıklarının üstüne, Esra'yı da kazanmak için girişimlerine devam eder.

Oyuncular: Burak Sağyaşar, Ezgi Eyüboğlu, İbrahim Aslan, Kübra Balcan
Yayın Günü : 4 Eylül Salı
Yayın Saati : 20.00
Yayın Kanalı: Star TV

İffet 37.Bölüm Özeti (Star TV izle)

Cemil başka bir aşka mı yelken açıyor?

İffet’in beş yıldır kapatmaya çalıştığı yara yeniden kanamaya başlıyor. Kızının cesedinin bulunduğu haberiyle alt üst olan karı koca olayların arkasındaki gizemin farkında bile değildir. Diğer tarafta mahalleye yeni taşınan Halil’in bir şeylerin peşinde olduğu bellidir. İffet kızıyla aynı yaştaki bu küçük kızın yanında olmaktan keyif aldığı için hiç şüphelenmez. Ama Cemil nedenini tam olarak anlamasa da Halil’in tavırlarından hoşlanmameya başlıyor. Ne var ki aralarına girmeye çalışan tek kişi Halil de değildir. Cemil’in şoförlüğünü yapmaya başladığı Semiha adında bir pavyon şarkıcısı Cemil’e göz koyar.İffet dizisini hdcanlitv.net'den izleyiniz.
Cemil ve İffet için tüm sorunlar üst üste gelmeye başlar. En önemlisi de Cemil’in tekrar çocuk istemesi olur. İffet iki bebeğini kaybettikten sonra tekrar anne olmayı şiddetle reddederken Cemil yeniden bir aile olabilmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır. İkili arasındaki gerilim onları ayırma noktası kadar getirecek mi yoksa bunca zorluğu karşı direnen aşkları bu savaştan da galip mi çıkacak?

Yayın Tarihi: 3 Eylül Pazartesi
Yayın Saati: 22.15
Yayın Kanalı: Star TV

Daha Yeni Kayıtlar Önceki Kayıtlar Ana Sayfa